Харчування дітей у КЗ "ДНЗ №143"

Продукти харчування та продовольчу сировину протягом року поста­чали регулярно відповідно до заявок на продукти харчування.

У закладі дошкільної освіти видача готових страв на групи здійсню­валася відповідно до графіка видачі їжі.

Аналіз виконання норм харчування за рік показав, що у цілому харчуван­ня дітей у дошкільному навчальному закладі здійснювалось наближено до норм, було раціональним, збалансованим, різноманітним.

Організація харчування дітей в навчальних закладах – це чітко регламентований процес, що регулюється чинними законодавчими нормами.

Якість харчування визначається багатьма чинниками, та найголовніший – сума бюджетних призначень, яка щорічно виділяється міською радою на закупівлю продуктів і продовольчої сировини для приготування їжі дітям. Від цієї суми залежить відсоток виконання норм харчування.

Відповідно до Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.11.2021 № 928 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м. Харкова у 2022 році" вартість харчування дітей у КЗ "ДНЗ № 143" з 01.01.2022 становить:

- вікова група від 1-го до 3-х років – 35,00 грн. (з розрахунку: 14,00 грн –бюджетні кошти, 21,00 грн – батьківська плата);

- вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років – 40,00 грн. (з розрахунку: 16,00 грн – бюджетні кошти, 24,00 грн – батьківська плата);

- у санаторних та спеціальних групах,вікова група від 1-го до 3-х років – 36,00 грн; від 3-х до 6-ти (7-ми) років – 41,00 грн (відповідно до законодавства України).

Батьківська плата за харчування дітей у дитячих садках міста у відсотковому співвідношенні залишається на рівні минулого року – 60 %, бюджетні кошти – 40 %.

Одержувач Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради

код ЄДРПОУ 02146311

р/рах. UA848201720314281012201038972

в ДКСУ м.Київ

Призначення платежу: батьківська плата; ДНЗ № ____, група № _____; за __._____р.; Прізвище, ім’я дитини.

Звільняються від оплати:

• діти-сироти;
  • діти, що позбавлені батьківського піклування;
  • діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах);
  • діти із сімей,які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпечиним сім'ям"
  • діти, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС;
  • діти, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брали участь в бойових діях у східних областях України (АТО);
  • діти з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Розмір плати зменшується на 50% для батьків в сім’ях яких троє і більше дітей. (Порядок встановлення плати за перебування дітей в державних комунальних навчальних закладів).