• Ви знаходитесь тут:

• Новини

В Україні впроваджується Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт"

2010-09-16

/Files/images/39bec16b3a7b608f62dd633d5117362e.jpg
Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт" відображає запити практиків та вра­ховуючи кращі на даний період теоретичні й методичні рекомендації, пропонує орієнтири змістового наповнення освітньої роботи з дітьми, націлює педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей за основними напрямами та робить окремий акцент на ігровій діяльності — провідному виді діяльності для всього дошкільного дитинства, неза­мінному засобі розвитку дітей. Цим зумовлено структуру програми.

Основний програмовий зміст упорядковано за розділами:

♦ "Фізичний розвиток",

♦ "Пізнавальний розвиток",

♦ "Мовленнєвий розвиток",

♦ "Художньо-естетичний розвиток",

♦ "Ігрова діяльність".

У кожному розділі окреслюються ключові освітні завдання, подаються поради батькам стосовно організації спільного буття дорослих з дітьми та визначаються показники розвитку дітей.